Kategórie

   Detský Obchod

   Mob.telefón: +421 911 764 640

   e-mail: info@kocikysnov.sk

    Zákaznícka linka dostupná počas pracovných dní od 9°° hod. do 17°° hod.

    

   Otvárame novú predajňu v Bratislave rozlohou 500m2

   R1 centrum, Rožňavská 1, Bratislava

   Otváracia doba:
   Pondelok-Sobota: 10°° - 19°° hod
    

   Detský obchod v Štúrove

   Nánanská cesta 36.

   943 01  Štúrovo

   Otváracia doba:

   Ut-St-Št-Pi: 9:00-17:00

   So: 9:00-14:00

   Mapa->>>

    

   Všetky produkty máme na sklade!

    

   Možnosť doručenia ZDARMA

   Jazyk
   HungarianSlovakČeština
   Spôsob platby
   Zmena meny

   Detské kočíky

   Hlavná kategória >Detské kočíky

   Detský kočík Prvoradou úlohou pri výbere detského kočíka je zohľadniť, kde a za akých okolností sa bude kočík používať. Je potrebné aby dieťa do 6 mesiacov bolo umiestnené vo vodorovnej polohe a tak by sa mali uprednostňovať kočíky s hlbokou vaničkou. Je veľmi praktické aby sa po šiestich mesiacoch mohla prerobiť na športovú sedačku. Ak veľa cestujete, treba prehodnotiť výber kočíka, ktorý sa zmestí aj do ruksaku alebo tašky.

   Ponúkame pefektné, spoľahlivé a praktické kočíky za prijateľné ceny. U nás nájdete neustále akcie na detské kočíky, kde nie sú vylúčené ani 50% -né zľavy. Vo výbave nájdete plno doplnkov a k multifunkčným kočíkom prikladáme aj rôzne darčeky.

   Všetky kočíky máme skladom, na ktoré nemusíte čakať. Osobne si ich viete vyskúšať aj zakúpiť v našich kamenných predajniach, na viac ako 200m2. Ak si ich vyskúšate aj pozriete, alebo ak nemáte možnosť navštíviť naše kamenné predajne, viete si produkty objednať cez našu web stránku, ktoré dopravíme priamo do Vášho domova.

   Nie je zriedkavé, že nami distribuované modely kočíkov vyhrali ocenenia v západných krajinách, čo poukazuje na jeho kvalitu.